Služby

Našim zákazníkům nabízíme přepravu kusových a paletových zásilek, dokládek a celovozových přeprav v rámci celé Evropské unie, zejména se specializací na Polsko, Slovensko, Maďarsko, Německo a Českou republiku. Díky tomu dokážeme zákazníkům zajistit ucelené řešení jejich logistických požadavků. Při zajišťování dopravy klademe vždy důraz na maximální profesionalitu a optimalizaci přepravních nákladů.

  • kusové a paletové zásilky – jedná se o přepravu zásilek o celkové váze do 2500 kg a maximální délce 2,4m
  • dokládkové zásilky – jedná se o přepravu zásilek, které se díky hmotnosti a objemu již nedají považovat za kusové a paletové zásilky, ale umožňují  kombinaci s dalšími dokládkovými zásilkami a dosáhnout tak snížení dopravních nákladů.
  • celovozové přepravy – jedná se o přepravu zásilek, které svým charakterem odpovídají rozměrům a nosnostem jednotlivých typů nákladních vozidel

K přepravám využíváme širokou škálu vozidel od dodávek s nosností 1 t – 1,5 t, přes vozidla typu „solo“ s nosností 3,5 t – 10 t, až po návěsy s  nosností 25 t. Většina vozidel disponuje možností nakládky / vykládky jeřábem, lze převážet i zboží ADR.
Všechna vozidla, která využíváme k zajištění Vámi objednaných přeprav, jsou pojištěna – tzn. v případě poškození zboží, pokud k němu nedošlo vlivem špatného zabalení zboží a špatné nakládky na straně odesílatele, jsou škody kryty pojištěním odpovědnosti dopravce.